dla firm

Pokaż swoim pracownikom, że są dla Ciebie ważni! Podaruj im doświadczenie, które będzie odpowiedzią na współczesne problemy: stres, wypalenie i demotywację.

masaż to korzyść zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika

Odprężenie
Czytaj więcej
Praca biurowa może być wymagająca i prowadzić do zmęczenia fizycznego oraz psychicznego. Masaż może pomóc zmniejszyć poziom stresu i promować wśród pracowników zdrowe nawyki.
Zdrowie
Czytaj więcej
Długie siedzenie przy biurku może powodować dyskomfort, bóle głowy i zmęczenie. Masaż poprawia przepływ krwi i dotlenienia mięśnie, dzięki czemu można uniknąć tych problemów.
Motywacja
Czytaj więcej
Masaż w biurze to doskonały sposób na to, aby pokazać pracownikom, że są dla Ciebie ważni i że doceniasz ich pracę.
Poprzedni
Następny

Zadowolenie pracowników to skarb, którego nie da się kupić — trzeba go wypracować. Docenienie pracownika to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie jego zaangażowania w wykonywane obowiązki.

bez problemu dojeżdżamy do firm z Krakowa oraz okolic

voucher na masaż już od 64 zł zniżki przy zakupie większej ilości
voucher na masaż już od 64 zł zniżki przy zakupie większej ilości

Vouchery do naszego gabinetu to podarunek, który pozostawia swobodę wyboru. W naszej ofercie mamy zabiegi fizjoterapeutyczne, rehabilitacyjne masaże oraz szereg zabiegów upiększających, więc każdy z Twoich pracowników znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w ofercie vouchery na konkretny zabieg lub określoną kwotę. Możemy przygotować dedykowane Twojej firmie vouchery w formie elektronicznej lub papierowej.

sprawdź bogatą ofertę naszych zabiegów