Poznaj nasz zespół specjalistów
(i pasjonatów!)

Na rynku prężnie działamy już od 2016 roku i przez ten czas pomogliśmy naprawdę wielu pacjentom. Wyróżnia nas dokładnie dobrany zespół specjalistów. Pracują u nas wyłącznie osoby z pasją i doświadczeniem, dzięki temu mamy pewność, że jakość naszych usług jest zawsze na najwyższym poziomie.

Monika Pilch

Anna Konieczna

dowiedz się więcej

Wioletta Dębowska

dowiedz się więcej

Aneta Kukieła

dowiedz się więcej

Monika Pilch

Witaj, jestem Monika Pilch. W 2016 roku założyłam Siłę Dotyku i od tego czasu udało mi się zbudować zespół fantastycznych, certyfikowanych specjalistów, z którymi na co dzień pomagamy pacjentom w walce o ich zdrowie oraz dbaniu o piękny wygląd.

Jestem osobą ceniącą nowości i nieustanne poszerzanie horyzontów. Ukończyłam wiele specjalistycznych szkoleń, dzięki którym mogę w holistyczny, kompleksowy sposób zaopiekować się moimi pacjentami. Jednymi z najważniejszych kursów były dla mnie szkolenie z zakresu psychosomatyki u Jakuba Stępnika oraz szkolenie z neurodiagnostyki w NeuroProjekt.

Specjalizuję się w pracy, u której podstaw leży kinezjologia stosowana, z pacjentami w przewlekłym stresie. Tego rodzaju terapia wymaga ode mnie poruszania się po wielu płaszczyznach, dotykających zarówno ciała, jak i umysłu. Praca z emocjami, rozluźnianie tkanek, poruszanie kwestii takich jak dziedziczenie cech, odpowiednia dieta, przekaz generacyjny, traumy, stany lękowe i depresja — to tylko niektóre z pól istotnych w terapii przewlekłego stresu.

Odkąd pamiętam interesowały mnie różne dziedziny medycyny, jednak ostatecznie zdecydowałam się na fizjoterapię. Licencjat obroniłam pracą „O zaburzeniach autoimmunologicznych w chorobach tarczycy”. Przygotowując się do niej bardzo skrupulatnie zgłębiałam wiedzę na temat, można powiedzieć, już cywilizacyjnej choroby. Doskonałe poznanie tych przypadłości pozwala mi obecnie szybko i skutecznie pomagać pacjentkom. Moja praca magisterska „O zaburzeniach erekcji u pracowników korporacji”, była bardzo odważna, jednak okazała się nowym odkryciem. Wyniki licznych badań na ankietowanych zobrazowały skalę cichego problemu, z jakim społeczeństwo ma do czynienia.

Podczas studiów cały czas pracowałam w najlepszych ośrodkach SPA w Krakowie, wykonując szereg zabiegów z dziedziny odnowy biologicznej. Doświadczenie to pokazało mi, że mam niezwykłe ręce, które potrafią dać drugiemu człowiekowi niesamowity relaks i przywrócić zdrowie. Karierę jako fizjoterapeuta zaczynałam od masaży. Aktualnie jestem certyfikowanym masażystą w ponad 20 rodzajach masażu. Posiadam również doświadczenie, jako instruktorka i nauczycielka. Moja miłość do tej dziedziny fizjoterapii wciąż kwitnie.

Bardzo duży udział w mojej wieloletniej karierze zawodowej miała praca ze sportowcami, których przygotowywałam do zawodów miss i kulturystyki, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia i techniki. Współpracowałam również z olbrzymimi potentatami na rynku polskim, świadcząc swoje usługi pracownikom ich firm. Prowadziłam zajęcia fitness i jogę, dzięki którym pomogłam wielu kobietom i mężczyznom zyskać sprawność oraz pokochać swoje ciała.

Swoją pasje do modelowania sylwetki przeplatam z pomocą osobom z bólem wynikającym z różnego rodzaju schorzeń, wykorzystując do tego najnowsze techniki z dziedziny fizjoterapii i osteopatii. Wykorzystuję także szeroki wachlarz urządzeń i zabiegów takich jak drenaż limfatyczny, terapia powięziowa, TR Therapy oraz fala uderzeniowa, które pomagają pacjentom zmaksymalizować efekty naszej pracy oraz skrócić drogę do pozbycia się dyskomfortu, zyskania zdrowia i piękna. Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych z dziedziny fizjoterapii, osteopatii i medycyny estetycznej, aby móc w jak najlepszy sposób pomagać swoim pacjentom.

Wraz z zespołem wspaniałych specjalistów, których udało mi się skompletować w Sile Dotyku specjalizujemy się w:

– problemach z kręgosłupem,
– cierpnięciu dłoni,
– wszelkiego rodzaju kontuzjach,
– przeciążeniach mięśni,
– rwie kulszowej,
– bólach głowy,
– ostrodze piętowej,
– łokciu tenisisty,
– bólach brzucha,
– depresji,
– terapii bruksizmu.

Oprócz swojej specjalistycznej pracy manualnej, w terapii pacjentów wykorzystujemy również innowacyjny sprzęt medyczny dostępny na rynku m.in.:

– falę uderzeniową,
TECAR TR-Therapy,
– falę akustycznąc X-Wave BTL,
– super indukcyjną stymulację 
-drenaż limfatyczny BOA 24-komorowy.

Dodatkowo wykonujemy również inne popularniejsze obecnie zabiegi, do których należą:

– masaż Kobido, czyli japoński lifting twarzy z kinesiotapingiem estetycznym,
facemodeling — odmładzająca, holistyczna terapia twarzy,
– kompleksowe przygotowanie i rekonwalescencja po zabiegach liposukcji,
– pomoc w uzyskaniu na nowo pięknego i zdrowego wyglądu osobom z lipodemią,

oraz wiele, wiele więcej!

Naszą pasją jest pomoc pacjentom, co potwierdza szereg osób, z którymi mieliśmy przyjemność pracować. Wraz z zespołem Siły Dotyku przykładamy szczególną uwagę do tego, aby każdy czuł się u nas wyjątkowy, kompleksowo zaopiekowany i opuszczał nasze progi z kompletem informacji na medyczne oraz zdrowotne tematy.

Nie samą pracą żyje człowiek, chociaż w moim przypadku ciężko tak powiedzieć ;). Prywatnie posiadam bardzo szerokie zainteresowania, zaczynając od koni, kończąc na druku 3D. Jestem dociekliwa i ciekawa otaczającego świata. Mam duszę marzyciela i podróżnika, lubię zadawać pytania i słuchać odpowiedzi. Nie boję się nowego i nieznanego. Mam dwójkę dzieci, szczęśliwą rodzinę i zdecydowanie mogę nazywać się entuzjastką życia!

Anna Konieczna

Ania skończyła dietetykę na Uniwersytecie Śląskim i jest studentką IV roku fizjoterapii, na tej samej uczelni.

Dodatkowo ukończyła kursy masażu klasycznego i relaksującego, więc wybierając zabieg z Anią, możesz być pewna, że jesteś w dobrych rękach.

Ania kilka lat temu była w tym samym momencie co wiele kobiet, które nas odwiedzają. Nie do końca akceptowała i lubiła swoje ciało. Dzięki własnej determinacji, ćwiczeniom i odpowiedniej diecie udało jej się jednak zrzucić całkiem sporo zbędnych kilogramów. Ile dokładniej zachowamy dla siebie.

Przemiana, jaką przeszła Ania pomaga jej zrozumieć problemy naszych klientek i odpowiednio wspierać je w drodze do celu, jakim jest wymarzona sylwetka. Bez oceniania, niepotrzebnych komentarzy i wypominania. 

Jakie zabiegi wykonuje Ania w naszym gabinecie? 

Masaże, zabiegi ujędrniająco – wyszczuplające, pomiar i analizę składu ciała, układanie jadłospisów, konsultacje dietetyczne.

Wioletta Dębowska

Poznajcie Wiolę, której ręce czynią cuda na twarzy.

Jej pasję do upiększania i odmładzania zauważysz zarówno na swojej skórze, jak i głęboko w duchu. Wszystko za sprawą niezwykłego podejścia i niesamowitych technik, które wykorzystuje podczas pracy.

Wiola jest jedną z niewielu Certyfikowanych Terapeutek Odnowy Biologicznej Twarzy w naszym kraju i mamy to szczęście, że teraz, oprócz prowadzenia SPA w Dworze Sieraków, współpracuje z nami w Sile Dotyku.

Swoją przygodę z pracą z ciałem Wiola zaczęła ponad 10-lat temu. W pewnym momencie trafiła na szkolenie jednej z najsłynniejszej refleksolog świata Lone Sorensen i poznała metodę Japońskiego Cosmoliftingu Twarzy. To właśnie wtedy zaczęła się jej miłość do pracy z tym szczególnym obszarem ciała.

Podążając za tym uczuciem trafiła na szkolenie z Facemodelingu. Jest to zaawansowana multi terapia, łącząca wiele skutecznych metod takich jak akupresura, kinesiotaping estetyczny czy masaż wewnątrz twarzy. Terapeutyczne efekty tej metody uzyskiwane są wśród milionów ludzi na całym świecie. Teraz Ty też możesz ich doświadczyć.

Umów się na wizytę do Wioli i odmłódź swoją twarz bez użycia skalpela. Za to w atmosferze pełnego relaksu i odprężenia.

Po Facemodelingu zauważysz różnicę nie tylko wyglądzie, ale również poczujesz zmiany w swoim wnętrzu. Właśnie taką magię robi Wiola.

Aneta Kukieła

Aneta jest magistrem fizjoterapii i absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czym się zajmuje?

Badaniem i leczeniem pacjentów z zaburzeniami strukturalnymi narządu ruchu w obrębie mięśni, stawów i nerwów. W swojej pracy wykorzystuje koncepcję terapii manualnej (system niemiecki) oraz terapii powięziowej, punktów spustowych czy masażu tkanek głębokich.  

 

W czym się specjalizuje?

W obrębie zainteresowań Anety szczególne miejsce zajmuje praca z kobietami w zakresie uroginekologii oraz terapii przeciwobrzękowej głównie po zabiegu mastektomii.

 

Co mówi sama o sobie?

“Cenię sobie kompleksowe podejście do każdej osoby. W związku z tym wszystkie terapie oraz ćwiczenia dobieram w sposób indywidualny dla pacjenta. Prywatnie spełniam się jako żona, mama, miłośniczka górskich wędrówek oraz poezji śpiewanej.”

sprawdź bogatą ofertę naszych zabiegów