O mnie

Witaj, jestem Monika Pilch i jestem założycielką Siły dotyku. Obecnie tworzymy zespół 4 fizjoterapeutek i certyfikowanych masażystek chcących jak najlepiej pomóc Ci odbudować Twoje zdrowie i zadbać o piękny wygląd🌸

📌Specjalizujemy się w problemach:

kręgosłupa, cierpnięcia dłoni, kontuzji, przeciążeniach mięśni, rwy kulszowej, bólach głowy, ostrodze piętowej, łokciu tenisisty, bólach brzucha, schorzeniach dzieci i niemowląt. 

📌 Wykorzystując do tego oprócz swojej pracy manualnej, najnowocześniejszy sprzęt medyczny dostępny na rynku:

💥fala uderzeniowa,

🔥terapia tecar Tr - therapy

🛑 termoliftingu w problemach z cellulitem czy wiotką skórą 

🌊fala akustyczna w leczeniu cellulitu X -Wave

🐍 drenaż limfatyczny BOA 24 komorowy

💆‍♀️ masaż Kobido - japoński lifting twarzy z kinesiotapingiem estetycznym

📍Dodatkowo kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem i rekonwalenscencją po zabiegach liposukcji🔥💥

📍Pomagamy Paniom z lipodemią uzyskać na nowo piękny i zdrowy wygląd💎

Jestem osobą, którą od samego początku interesowały różne dziedziny medycyny. Ostatecznie zdecydowałam się na fizjoterapię kończąc kierunek tytułem magistra.

 Licencjat obroniłam pracą o „zaburzeniach autoinnmunologicznych w chorobach tarczycy”. Bardzo skrupulatnie zgłębiając wiedzę na temat można powiedzieć już cywilizacyjnej choroby, gdzie dzięki temu mogę szybko i skutecznie pomóc, moim klientką sprostać wyzwaniu jakim jest choroba tarczycy.

Tytuł magistra obroniłam pracą „O zaburzeniach erekcji u pracowników korporacji”. Ta odważna praca okazała się nowym odkryciem. Wyniki licznych badań na ankietowanych okazały się być bardzo zaskakujące. Zobrazowały skalę cichego problemu z jakim społeczeństwo ma do czynienia.

Między czasie cały czas pracowałam w najlepszych ośrodkach SPA w Krakowie, wykonując szereg zabiegów z dziedziny odnowy biologicznej, które ugruntowały mnie w przekonaniu, że mam niezwykłe ręce, które potrafią dać drugiemu człowieku niesamowity relax i zdrowie.

Pracę jako fizjoterapeuta zaczynałam od masaży.  Aktualnie jestem certyfikowanym masażystą w ponad 20 rodzajach masażu. Dodatkowo pracowałam jako instruktorka i nauczycielka w szkole masażu. Moja miłość do masażu wciąż kwitnie. Ostatnie szkolenie jakie wykonałam to masaż Kobido, czyli japoński lifting twarzy. Nazywają go również liftingiem bez skalpela.

 

W swojej działalności którą prowadzę od 5 lat, pracowałam, głównie z sportowcami, przygotowywałam osoby do zawodów miss i kulturystyki, wykorzystując do tego m.in. drenaż limfatyczny czy terapię powięziową oraz urządzenia takie jak TR therapy i falę uderzeniową.

 

Współpracowałam z olbrzymimi potentatami na rynku polskim, świadcząc swoje usługi pracownikom firmy, aby mogli cieszyć się długim zdrowiem.

Prowadząc zajęcia fitness, jogę i pracując terapią manualną pomogłam wielu kobietom i mężczyznom pokochać swoje ciało na nowo.

W swojej pracy przeplatam najnowocześniejsze dostępne urządzenia oraz wypracowane techniki terapii, by zmaksymalizować efekty i skrócić drogę do piękna i zdrowego ciała.

Kto korzystał z moich terapii, wie że każdy może poczuć się wyjątkowym i wyjść z pełnym bagażem informacji na różne tematy.

 

Swoją pasje do modelowania sylwetki i pomaganiu ludziom, przeplatam z pomocą osobą z bólami dnia codziennego wykorzystując do tego najnowsze techniki z dziedziny fizjoterapii i osteopatii.

Dodatkowo uczestniczę w konferencjach naukowych z dziedziny fizjoterapii, osteopatii i medycyny estetycznej.

 

Posiadam wszechstronne zainteresowania, zaczynając od koni, kończąc na druku 3d. Jestem osobą dociekliwą i ciekawą otaczającego świata, o duszy marzyciela i podróżnika. Lubię zadawać pytania i słuchać odpowiedzi z wielką ciekawością. Jestem otarta na nowe i nieznane.

 

Dyplomy i certyfikaty