Liftingujący masaż bańkami twarzy

zwany inaczej cuppingiem. Masaż pobudza: krążenie krwi, dotlenia i odżywia tkanki, stymuluje system limfatyczny dzięki czemu zmniejsza obrzęki, redukuje stany zapalne i wygładza, spłyca zmarszczki i bruzdy, działa rozluźniająco i relaksacyjnie na mięśnie twarzy. Skóra po masażu jest bardziej jędrna, zmniejszają się zmarszczki oraz owal twarzy staje się wymodelowany.

Cena: 150 zł

KORUGI koreański lifting bez operacji

to holistyczny zabieg odmładzający, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy, szyi i głowę . Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.
Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Cena: 240 zł

Kobido Japoński lifting twarzy

  Filozofia Kobido mówi że najwyższe piękno pochodzi z doskonałej równowagi zdrowia fizycznego emocjonalnego i duchowego. Podstawowym przekonaniem jest to, że piękno jest odzwierciedleniem ogólnego stanu zdrowia. Dlatego zabiegi kobido mają na celu optymalizację naszego zdrowia i poprawy urody. Kobido jest najbardziej zaawansowaną technicznie forma masażu twarzy. W języku japońskim Kobido oznacza „Starożytna drogę do piękna”

Cena: 200 zł
TKANEK GŁĘBOKICH to jedna z najbardziej efektywnych i subtelnych form pracy z tkankami. Opiera się na warstwowej pracy tkankowej, prowadzącej do rozluźnienia utrzymujących się nieprawidłowych napięć w ciele

Tkanek głębokich

  Masaż tkanek głębokich (MTG) to jedna z najbardziej efektywnych i subtelnych form pracy z tkankami. Opiera się na warstwowej pracy tkankowej, prowadzącej do rozluźnienia utrzymujących się nieprawidłowych napięć w ciele człowieka. Metoda pozwala w bardzo skuteczny sposób wpłynąć na stan napięcia mięśniowego i powięziowego przy dysfunkcjach narządu ruchu i wadach postawy. W swojej pracy zawiera także elementy rozluźniania mięśniowo-powięziowego oraz terapii punktów spustowych.

Cena: 150 zł
 

Klasyczny

  Jest doskonałą metodą leczenia zewnętrznych oraz wewnętrznych objawów, a także samej przyczyny choroby. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii.

Cena: 150 zł
Masaż połączony z aromaterapią czyli pięknem i dobroczynnym zapachem i aromatem naturalnych olejów, które delikatnie przyniosą ulgę po ciężkim dniu

Relaksacyjny

  Masaż połączony z aromaterapią czyli pięknem i dobroczynnym zapachem i aromatem naturalnych olejów, które delikatnie przyniosą ulgę po ciężkim dniu. Masaż doskonały dla osób obciążonych dużym stresem oraz tych, które pierwszy raz korzystają z masażu.

Cena: 150 zł

Sportowy

  Zadbaj o dobrą formę i osiągaj swoje cele treningowe poprzez dobranie odpowiedniego masażu podczas uprawiania sportu. Umożliwia on rozgrzanie mięśni do wysiłku lub pomoc w odpowiedniej regeneracji. Ten zabieg to klucz do uniknięcia kontuzji. Masaż można rozpocząć już 1,5 godz. po wysiłku, wyjątkiem jest trening siłowy gdzie do masażu przystępuje się dopiero po 5 godz. Masaż częściowy można wykonywać codziennie natomiast całościowy najwyżej 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 200 zł
Masaz sportowy - umożliwia-on-rozgrzanie-mięśni-do-wysiłku-lub-pomoc-w-odpowiedniej-regeneracji-Ten-zabieg-to-klucz-do-uniknięcia-kontuzji.
REFLEKSOLOGIA jest to metoda leczniczego masażu stóp. Polega na uciskaniu określonych punktów i stref odruchowych na stopach pobudzając w ten sposób potencjał samoleczenia organizmu. Przywraca energię.

Refleksologia

 

Refleksoterapia jest to metoda leczniczego masażu stóp. Polega na uciskaniu określonych punktów i stref odruchowych na stopach pobudzając w ten sposób potencjał samoleczenia organizmu. Przywraca energię, poprawia odporność wzmacnia zdrowie i uspokaja nerwy.

Bańką chińską

  Bańki wykorzystywane w masażu używane są już od 3000 lat. Terapia podciśnieniem wraz z masażem i akupresurą należy do najstarszych metod leczenia. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jest proponowany dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Masaż może być wykonany na całe ciało.

Cena: 150 zł
masaż BAŃKĄ CHIŃSKĄ Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu

Masz więcej pytań lub chcesz umówić się na wizytę?