Masaż bańką chińską, masaż próżniowy

Masaż bańką chińską, masaż próżniowy

To jedna z najstarszych metod. Wyszczupla oraz modeluje sylwetkę, ujędrniania skórę.

Jak to działa?

Dzięki wykorzystaniu podciśnienia poprawia się krążenie krwi i limfy wewnątrz ciała co pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony, udrażniając tym samym drogi transportowe dla płynów ustrojowych. To z kolei powoduje ułatwione usuwanie toksyn z organizmu, stymulacje unaczynienia oraz przyśpieszenie procesów przemiany materii. Następuje wzrost spalania tkanki tłuszczowej odprowadzenie produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalanie.

 

Jakie są odczucia podczas zabiegu?

Lekka bolesność może występować zwłaszcza przy pierwszych zabiegach, gdy skóra jest nieprzyzwyczajona do masażu oraz w miejscach z naciekami cellulitu i luźnej tkanki łącznej. Po kilku minutach, skóra się intensywnie rozgrzewa, następuje wzmożony przepływ krwi tętniczej, co może powodować swędzenie i mrowienie.

Ile zabiegów potrzeba, aby ujędrnić skórę i przywrócić idealny wygląd?

Z doświadczenia wiem, że należy wykonać minimum 6 – 10 zabiegów. Oczywiście, ostateczną ilość i przebieg kuracji ustalam indywidualnie, po konsultacji z klientem. Trzeba też pamiętać o tym, że im starsza osoba i większy problem tym zabiegów należy wykonać więcej. Ale u każdej osoby efekty są widoczne i każda skóra nabiera pięknego wyglądu.

ilość zabiegów: 6 - 10 zabiegów

częstotliwość: -

cena: 160 zł / 55 min

Masz więcej pytań lub chcesz umówić zabieg?

sprawdź bogatą ofertę naszych zabiegów